Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ste, čtk
21
Situace v oblasti lidských práv na Krymu se po jeho anexi Ruskem podle českého velvyslanectví v Kyjevě dramaticky zhoršila. V tajné zprávě do Prahy uvádí, že Rusko tam porušuje všechna lidská práva a svobody. Po obsazení poloostrova prý zahájilo masové represe proti obyvatelům. Informoval o tom dnes Český rozhlas, který má kopii zprávy k dispozici.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ste, čtk
Končíte i v politice? Nebo to dál budete zkoušet? A co budete dělat teď? A ještě jeden dotaz. Jak zpětně hodnotíte spojení s komunisty? Jste pro, aby v něm strana pokračovala?
Analytik Štěpán Kotrba pro ParlamentníListy.cz odpovídá na otázku, co by bylo s Ukrajinci, kdyby již…