Jerevanské náměstí protesty opanovávají již druhý týden, kdy se bojuje proti bývalému prezidentu a dnes již i bývalému premiérovi Serži Sargsjanovi. Lidé mimo jiné demonstrují po celé zemi, blokují silnice a obsazují i přístup do vládních budov.
- Původní text ZDE.
Jedna z demonstrantek, třicetiletá Ani, se mimo jiné rozčiluje kvůli tomu, že podle jejího názoru bohatství země rozkradli oligarchové. „Všechno se zdražuje, není na vyplácení důchodů, studenti musí platit drahé školné,“ míní demonstrantka. Ostatní se pak připojují, kdy upozorňují například na to, že mládež v Arménii nemá perspektivu.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
koalice
Jít do voleb s komunisty jste odmítl. Co ale jít s nimi případně do vlády? A šli byste do vlády s SPD a ANO?
Další články z rubriky
12:20 „Pokusí se mě dostat za katr.“ Kvůli 14 miliardám demonstruje pořád
„Babiš nepůjde do takových extrémů, kam zachází Fiala. Bude si hlídat popularitu mezi lidmi. Pět pro…
- 9:44 „Brutální.“ Holec k možnému zrušení SPD. Vidí cestu a tuší kdo
- 4:44 Zbyteční. Žantovský se nepáral s těmi, kdo lomí rukama nad Stačilo!
- 21:00 ČT ustřihla Pavla. Dostal citlivou otázku, odpověď nikdo neslyšel
- 11:53 Lití exkrementů i kečupu. Čekali na Maláčovou, ale tomuto se těžko věří
- 4:45 Společná střední Evropa, bez Německa. 90 let starý plán našeho premiéra