Sázkaři vypsali kurzy na Mynáře, či tunel Blanka. Nevíce vydělat ale můžete na Putinovi

25.03.2015 16:16

Pro sázkaře, kteří se zajímají o politiku, přinesla ve středu společnost UNIBET hned několik zajímavých informací a tipů, nač si mohou vsadit. Bookmakeři této sázkové firmy vypsali totiž kurzy na trojici témat týkajících se pražské politiky, o kterých se teď mluví.

Sázkaři vypsali kurzy na Mynáře, či tunel Blanka. Nevíce vydělat ale můžete na Putinovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stavba tunelového komplexu Blanka
reklama

„Bude klid, nic moc z dlouho očekávaných událostí se do konce roku nestihne. Takhle vidí následujících devět měsíců v pražské politice bookmakeři naší sázkové kanceláře,“ uvedl Zdeněk Fekar, který společnost zastupuje v médiích.

I proto se dá prý očekávat, že rok 2015 v české politice bude probíhat bez zásadních témat a událostí. „Pokusili jsme se ale aspoň zrekapitulovat pravděpodobnost nejočekávanějších událostí roku,“ vysvětluje Petr Dufek, český manažer Unibetu.

Možné je tedy si vsadit třeba na to, zda kancléř prezidenta Vratislav Mynář získá do konce roku bezpečnostní prověrku. Sázkaři může vynést prý pětinásobek vkladu. Na příjezd ruského prezidenta Vladimíra Putina během roku 2015 do Prahy, kam jej Miloš Zeman pravidelně zve, se dá nyní sázet dokonce v kurzu 10,00.

Z kurzů trojice možných momentů, o kterých se nyní v souvislosti s politikou spekuluje, nesmí chybět ani to, jestli se pražští řidiči ještě do konce letošního roku stihnou projet tunelem Blanka. Zde se kurz pohybuje 1: 2,25.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ahe
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Země jde do kopru, smál se Moravec Babišovi. A vyslechl si za to od Faltýnka

15:05 Země jde do kopru, smál se Moravec Babišovi. A vyslechl si za to od Faltýnka

Funguje ještě vůbec koalice ANO a ČSSD držená u moci komunisty, když byly obří daňové změny prohlaso…