Schovej tu špinavou knihu a buď rád, že tě necháme naživu. Muslimští imigranti v táborech se prý s oblibou vybíjejí na křesťanech

11.08.2016 10:13 | Zprávy
autor: vef

Křesťanští uprchlíci, kteří v Německu žádali o azyl, museli skrývat Bible. A to kvůli výhrůžkám smrtí od muslimských extremistů. Informuje o tom britský server Express.

Schovej tu špinavou knihu a buď rád, že tě necháme naživu. Muslimští imigranti v táborech se prý s oblibou vybíjejí na křesťanech
Foto: Lucie Sýkorová
Popisek: Čekání na vlak

Muslimští extremisté podle serveru často křesťany uráží a považují je za nečisté. Křesťanští aktivisté nyní dokonce varují, že situace v německých uprchlických táborech se vymyká kontrole. Množí se prý výhrůžky smrtí a často jsou trhány Bible křesťanů.

V minulých dnech byli například z uprchlického tábora nedaleko města Schloss Holte-Stukenbrock deportováni íránští křesťané, a to poté, co byli ohrožováni islámskými fundamentalisty. Vyhrožováno bylo také mužům v táboře v Bielefeldu, píše server. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kde berete tu drzost...Martin Kupka zažil v Liberci i horké chvíle

12:38 Kde berete tu drzost...Martin Kupka zažil v Liberci i horké chvíle

Nový předseda ODS Martin Kupka se přijel představit do Liberce. V úterý 24. února dorazil na tradičn…