Šéf Klokánků pronesl smutná slova: Prodávání budov, přemísťování dětí...

01.08.2015 8:51 | Zprávy
autor: vef

Jako grilované kuře si podle svých slov připadal šéf Fondu ohrožených dětí Jan Vaněk, když na Úřadě vlády čekal na rozhodnutí, zda stát poskytne mimořádnou dotaci na záchranu Klokánků. Nakonec odešel s nepořízenou, vláda o pomoci Klokánků nerozhodla. Informaci přineslo dnešní vydání MF Dnes.

Šéf Klokánků pronesl smutná slova: Prodávání budov, přemísťování dětí...
Foto: Archiv
Popisek: Ilustrační foto.

"O výsledku jsem se dozvěděl v podstatě až z médií. Zprostředkovaně pak od ministra Jiřího Dienstbiera, který řekl, že jsme předložili rozpočet a ten počítá s další ztrátou, kterou vyprodukujeme do konce roku," uvedl Vaněk s tím, že někdo zřejmě nerozumí slovu kritická situace.

"Právě proto jsme přece o tu dotaci žádali," dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Neuvažujete o žalobě na Fialu ze SPD?

Ten o vás v televizi řekl, že jste vyzval k raketovému útoku na Rusko. Budete to nějak řešit? Když ne, nemyslíte, že se do může šířit dál jako lavina, i když to není pravda. Nebo aspoň doufám, že ne, protože to by byl přeci začátek třetí světové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To EU nechtěla slyšet. Macinka a velvyslanec USA

4:44 To EU nechtěla slyšet. Macinka a velvyslanec USA

Masová migrace, politická korektnost či omezování svobody slova – i takové jsou podle ministra zahra…