Senát přichystal setkání s občany, tentokrát k výročí ústavy

15.09.2012 6:08 | Zprávy
autor: adr, čtk

Senát na dnešní odpoledne do Valdštejnské zahrady připravil tradiční svatováclavské setkání s občany, které je letos věnováno 20. výročí přijetí české ústavy. Lidé budou moci přijít nejen za svými politiky, ale připravena pro ně budou i hudební vystoupení.

Senát přichystal setkání s občany, tentokrát k výročí ústavy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Senátu

Po úvodním slově předsedy Senátu Milana Štěcha (ČSSD) bude na pódiu barokní sala terreny koncertovat skupina Marth-music se saxofonistou Martinem Vaverkou, která hraje taneční hudbu. Své rozverné umění předvede i Pražský pouťový orchestr.

"Kromě kulturního programu se mohou návštěvníci těšit na staročeské občerstvení," řekla senátní tisková tajemnice Pavlína Heřmánková. V tradiční nabídce byly v minulosti chléb se škvarkovým sádlem nebo opečené vuřty, které mohli lidé spláchnout pivem. Milovníci sladkostí uvítali hlavně koláčky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Spor o Turka. Miloš Zeman o Vánocích nastínil východisko

14:21 Spor o Turka. Miloš Zeman o Vánocích nastínil východisko

Ve svém svátečním projevu bývalý prezident Miloš Zeman vyzdvihl konec vlády Petra Fialy, kterou pova…