Senát přichystal setkání s občany, tentokrát k výročí ústavy

15.09.2012 6:08 | Zprávy

Senát na dnešní odpoledne do Valdštejnské zahrady připravil tradiční svatováclavské setkání s občany, které je letos věnováno 20. výročí přijetí české ústavy. Lidé budou moci přijít nejen za svými politiky, ale připravena pro ně budou i hudební vystoupení.

Senát přichystal setkání s občany, tentokrát k výročí ústavy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Senátu

Po úvodním slově předsedy Senátu Milana Štěcha (ČSSD) bude na pódiu barokní sala terreny koncertovat skupina Marth-music se saxofonistou Martinem Vaverkou, která hraje taneční hudbu. Své rozverné umění předvede i Pražský pouťový orchestr.

"Kromě kulturního programu se mohou návštěvníci těšit na staročeské občerstvení," řekla senátní tisková tajemnice Pavlína Heřmánková. V tradiční nabídce byly v minulosti chléb se škvarkovým sádlem nebo opečené vuřty, které mohli lidé spláchnout pivem. Milovníci sladkostí uvítali hlavně koláčky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr, čtk

Dobrý den.

Mám jeden jediný dotaz, proč nechcete referendum? Bojíte se ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fialova pomsta.“ SPOLU ukázalo program. A je zle

17:15 „Fialova pomsta.“ SPOLU ukázalo program. A je zle

Koalice SPOLU ve středu zveřejnila předvolební program s názvem „Svoboda a prosperita, i pro budoucí…