Sestra z urgentního příjmu: Ano, bojím se. Proč? Protože…

14.10.2020 15:40 | Zprávy

ParlamentníListy.cz nabízejí přepis rozhovoru se staniční sestrou Barborou Marčákovou z FN Brno. O tamní situaci redakce informuje pravidelně. Aktuální interview bylo publikováno na stránce YouTube v pondělí 12. října.

Sestra z urgentního příjmu: Ano, bojím se. Proč? Protože…
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Staniční sestra Barbora Marčáková z FN Brno

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Mohu požádat o vaše vyjádření k tvrzení Hlubučka?

Co je na tom, co uvádí pravdy? https://www.infakta.cz/rozhovor-s-petrem-hlubuckem-cast-2-strujci-dozimetru.html Jaká je vaše skutečná role v kauze Dozimetr a je STAN opravdu tak transparentní, jak se snažíte prezentovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Média prezidenta.“ Holec: Po Letné se začaly dít věci

20:40 „Média prezidenta.“ Holec: Po Letné se začaly dít věci

Česko po volbách zasáhl „totální mediální blackout“, říká komentátor Petr Holec v souvislosti s krit…