Šídlo, na co si to hraješ, odkud jsi bral prachy? Plátek Respekt? Plná huba lidských práv a mezinárodní teroristka Albrightová. Radní Rozhlasu Kňourek ostře jak nikdy

15.03.2019 9:42

ParlamentníListy.cz požádaly znovuzvoleného člena Rady ČRo o komentář ke dvěma útokům, které směřovaly proti jeho osobě. Ten první byl ještě před volbou a postaral se o něj zaměstnanec Seznamu Šídlo, druhý vyšel z kdysi vlivného Respektu. Kňourkovu reakci necenzurujeme, jako to v minulosti udělal právě zmíněný časopis.

Šídlo, na co si to hraješ, odkud jsi bral prachy? Plátek Respekt? Plná huba lidských práv a mezinárodní teroristka Albrightová. Radní Rozhlasu Kňourek ostře jak nikdy
Foto: Archiv TK
Popisek: Tomáš Kňourek, člen Rady Českého rozhlasu
reklama

„Plátek nazývající se Respekt o mně a tomto webu napsal: Radním Českého rozhlasu se stal dosavadní člen rady Tomáš Kňourek, muž s alternativním viděním světa, jak se v Česku přezdívá lidem blízkým světu dezinformátorů – pofidérní web Parlamentní listy skutečnost oznámil titulkem „To zas bude keců: Tomáš Kňourek bude dál kontrolovat Český rozhlas“.

To máte tak. Když mně z Respektu před půl rokem poslali otázky a já na ně odpověděl, hodili to do koše. Odpovědi se zkrátka nehodily do krámu. Kdo je pak tady pofidérní?

Je „alternativním viděním světa“ fakt, že když do Česka dorazí mezinárodní teroristka Albrightová, tak nikdo z novinářů ani necekne o její krvavé minulosti? Žádné otázky o tisících mrtvých, jejích kšeftech na „dobytých územích“. Nic. Hlavně že máte plnou hubu lidských práv a humanismu. Ale obsah těchto termínů pro vás není univerzální, ale čistě selektivní. Jestli je „alternativní vidění světa“ říkat, že bílá je bílá, a černá zase černá, tak tato definice se na mě hodí a děkuji za ni.

Dva dny před volbou členů Rady Českého rozhlasu se ve svém pořadu na Seznam.cz do mě s bolševickou rozhodností obul Jindřich Šídlo. Moc pravdy a lásky v tom nebylo, tak už to u jejich vyznavačů bývá. A protože nemám Facebook, chtěl bych alespoň touto cestou panu Šídlovi vzkázat:

Milý Jindřichu, děkuji za podporu. Moc si jí vážím. A vlastně se omlouvám, že jsem nereagoval dříve. Určitě bylo ve Sněmovně pár váhajících, co si kladli otázku, jestli toho Kňourka zakroužkovat. A vy jste to po vašem pondělním výkalu na mou osobu dokázal. Vzpomněli si na vás. Na špínu, co jste za vašeho působení v mediálním prostoru, a to i za prachy největšího novodobého gaunera, nakydal i na některé z nich. Posílám flašku nealko šampusu jako symbol díků, záměrně skupinu OH vynechávám, anžto nechci tímto zlořádem zatemňovat vaši mysl. Čest práci."

  • Více o osobnosti Tomáše Kňourka ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tomáš A. Nový
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„U některých hostů má člověk pocit, že je tam mají přišroubované k židli a jen je vozí před kameru.“ Vážný střet názorů Jakla a Jelínka nad objektivností ČT

16:18 „U některých hostů má člověk pocit, že je tam mají přišroubované k židli a jen je vozí před kameru.“ Vážný střet názorů Jakla a Jelínka nad objektivností ČT

Nadržuje Česká televize některým politickým stranám? Ovlivňují ji politici? Má vyvážené zpravodajstv…