Skončí Otázky Václava Moravce? Už si na to můžete vsadit

26.01.2018 13:58 | Zprávy
autor: mp

Bookmakeři sázkových kanceláří Tipsport a Chance vypsali kurzy na to, jestli Česká televize letos zruší diskusní pořad Otázky Václava Moravce a nahradí ho pravidelným pořadem moderovaným Světlanou Witowskou. Tato varianta nyní ovšem není příliš pravděpodobná, je na ni vypsán kurz 10:1. Fortuna na to, že ČT začne vysílat pořad Otázky Světlany Witowské, vypsala kurz 15:1.

Skončí Otázky Václava Moravce? Už si na to můžete vsadit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátor pořadu OVM Václav Moravec

ČTK to dnes sdělili mluvčí sázkových kanceláří. Otázky Václava Moravce Česká televize vysílá s krátkou přestávkou pravidelně od roku 2004.

„Otázka moderátora prezidentské debaty na ČT vyvolala velké diskuse. Současná jednička české politické debaty Václav Moravec roli moderátora debaty Drahoš– Zeman odmítnul. A Světlana Witowská se své role ujala skvěle. Vynořily se tak otázky, zda nedojde ke změně a ČT nezruší po letech pořad Otázky Václava Moravce a nenahradí ho právě Světlanou Witowskou,“ uvedl expert Tipsportu na politické sázky Pavol Boško. Kurz 10:1 už podle něj nalákal několik sázkařů. Zachování debaty s moderátorem Moravcem je zatím favorizovaná varianta s kurzem 1,02:1.

Čtvrteční debata prezidentských kandidátů v České televizi pod taktovkou Witowské podle Boška zahýbala s pohledem na oba kandidáty. „V posledních dnech se sázelo především na Zemana, ale právě vyznění debaty a vyšší kurz kolem 2,6:1 opět zvedly zájem o sázky na Jiřího Drahoše. Dokonce tak výrazně, že jsme v pátek ráno přijali tiket za milion korun v kurzu 2,41:1,“ doplnil Boško. Během 90 minut čtvrteční debaty se kurz na vítězství u současného prezidenta Miloše Zemana zvýšil z 1,5:1 na 1,62:1. Na bývalého předsedu Akademie věd ČR naopak klesl z 2,7:1 na 2,47:1.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…