Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Úderem čtrnácté hodiny se uzavřely volební místnosti v Česku. Lidé během druhého kola senátních voleb rozhodovali o 26 senátorských křeslech. Zájem o volby zůstal po oba dny velmi nízký, účast byla jen kolem 15 procent.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?
Volodymyr Zelenskyj hodnotil schůzku s Donaldem Trumpem v Davosu jako „produktivní a věcnou“. Záhy n…