Škromach oznamuje. Nechce být už "šašek od bazénku", ale prezident

29.10.2016 8:25

Bývalý senátor Zdeněk Škromach bude pokračovat ve svých legendárních videích od bazénku, budou mít ale vážnější formu. Škromach chce totiž kandidovat na prezidenta. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.

Škromach oznamuje. Nechce být už "šašek od bazénku", ale prezident
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Škromach
reklama

Na videích se nechce prezentovat jako politik, ale jako muž s politickými zkušenostmi, nad věcí, šířící lepší náladu a přitom neztrácející punc obyčejnosti „souseda od vedle“. A s tím vyhrát příští prezidentské volby. „Já rád provokuji. Má kandidatura je v zásadě jistá. Třeba si někdo řekne, že když Škromach bude kandidovat, tak já to zkusím také,“ říká Zdeněk Škromach.

„Budu chtít mít nejen stranickou podporu, ale i podporu na základě posbíraných podpisů. Miloš Zeman je silný protivník, ale nemá cenu stahovat gatě. Po období blbé nálady, která tady vládne, je potřeba nastolit dobrou náladu,“ cituje dále list Škromachova slova.

„Chci důstojnější a vážnější formu. Aby to mělo charakter, že prezident není šašek od bazénku. I když někdy i šašek se stal králem,“ podotýká Škromach. Kterého šaška-krále myslí, už nedoplní a raději vypráví dál o tom, jak jsou „videa z tyčky“ fenoménem. „Ten vjem toho, kdy jste středem pozornosti a svět se točí kolem vás, je docela zajímavý. A jak to mám zkonzultované, tak to i působí docela dobře,“ pochvaluje si nová videa, při nichž se otáčí dokola, aby se měnilo pozadí za ním.

Legendární bazének mu pomohl nejen k popularitě na sociálních sítích. Jak Mladá fronta Dnes také píše, Škromach dostal pracovní nabídku od firmy, která právě bazény prodává. „Zda bych nechtěl dělat reklamu,“ přiznává opatrně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

15:58 Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

Signatář Charty 77 Václav Vlk má za to, že řada lidí sice nemusí milovat Andreje Babiše (ANO), ale v…