Škromach po svém nezvolení do vedení ČSSD vypustil informace o tajemných zákulisních dohodách

12.04.2015 7:10 | Zprávy

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach neuspěl v kandidatuře do vedení ČSSD. Místo něj se do vedení dostal jihočeský hejtman Jiří Zimola. Zdeněk Škromach však evidentně nejeví známky zklamání, když na svém Facebooku prohlásil, že bude prý alespoň v lepší pozici při kandidatuře na prezidenta. Zároveň prozradil zákulisní informace o tajných dohodách při hlasování, které rozproudily vášnivou debatu na jeho Facebooku.

Škromach po svém nezvolení do vedení ČSSD vypustil informace o tajemných zákulisních dohodách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Zdeněk Škromach

Zdeněk Škromach celý výsledek hlasování do vedení strany okomentoval s tím, že je spokojený. „Nejsem vázaný žádnou kuloární dohodou. A mám plnou podporu svého okresu a kraje,“ prohlásil Škromach po zveřejnění výsledku volby.

Po tomto prohlášení se mu dostavilo nemálo komentářů na jeho facebookovém profilu s podporou směřovanou jemu. Avšak jeden z uživatelů zkritizoval Škromachovo počínání na Facebooku s tím, že jeho chování není „ani důstojné, ani chlapské“. Prý udělal pro své zvolení do vedení málo a může si za to sám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ste

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okupanti? Pamětnice vzpomíná na rudoarmějce. To v učebnicích nenajdete

5:00 Okupanti? Pamětnice vzpomíná na rudoarmějce. To v učebnicích nenajdete

Rudá armáda osvobodila Plasy na severním Plzeňsku a celá divize zůstala až do podzimu. Vojáci „neoku…