Škromachův "den bez sluníčka". Ministr války chce prý odvádět i děvčata a jeho šéf zase oškubat důchodce

10.04.2015 8:44

Senátor Zdeněk Škromach (ČSSD) od podlahy zhodnotil „den bez sluníčka“. Politicky jsme prý zažili den blbec, protože nám „ministr války“ Stropnický připravil odvody pro děvčata, odpoledne jsme se dozvěděli, že budeme číst názvy ulic ve vietnamštině a večer ministr financí Andrej Babiš (ANO) oprášil starý známý nápad ODS a TOP 09 na rovný důchod.

Škromachův "den bez sluníčka". Ministr války chce prý odvádět i děvčata a jeho šéf zase oškubat důchodce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach

Den bez sluníčka Česku podle senátora Škromacha rozhodně neprospěl. „Po ránu nás chce ministr války odvádět na vojnu i s děvčaty, po poledni budeme číst názvy ulic ve vietnamštině či švabachem a večer nám Babiš přináší "rovný" důchod, letitý to evergreen ODS a TOP 09. Zase jeden den blbec, napsal senátor na sociální síti Facebook.

Alespoň, že díky sezónním pracím poklesla nezaměstnanost, k čemuž člen horní parlamentní komory ironicky poznamenává, že vláda aspoň nemusí řešit problematiku práce pro všechny, kteří by chtěli pracovat. Stejně tak vláda asi nemusí řešit problematiku bydlení pro všechny, kteří mají tu smůlu, že nemají střechu nad hlavou.

Pod poznámkou senátora se následně rozvinula diskuse, ve které především příslušnice něžného pohlaví kritizovaly možnost, že by se ženy a dívky měly dostavit k odvodu. „Když si představím, že by moje třináctiletá vnučka měla jít k odvodu, tak je mi z toho zle,“ napsala jedna z dam.

Z Facebooku Zdeňka Škromacha:

Dnešek bez sluníčka a hned se to hrne. Po ránu nás chce ministr války odvádět na vojnu i s děvčaty, po poledni budeme číst názvy ulic ve vietnamštině či švabachem a večer nám Babiš přináší "rovný" důchod, letitý to evergreen ODS a TOP09. Zase jeden den blbec. Ještěže nám poklesla nezaměstnanost dík sezonním pracem a nemusíme řešit tak "okrajové" problémy jako je práce pro všechny, kdo chtějí pracovat, či zajistit slušné bydlení všem poctivě pracujícím lidem, kteří chtějí jen uživit své rodiny. Tak možná příště přátelé. Hezký den.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klause mladšího pranýřují za agitaci ve škole. Příspěvek náhle zmizel. Ozval se kantor z ODS i šéfka Učitelské platformy

21:56 Klause mladšího pranýřují za agitaci ve škole. Příspěvek náhle zmizel. Ozval se kantor z ODS i šéfka Učitelské platformy

„Není Václav Klaus mladší náhodou ten, co nejvíc řve, že se děti používají k politické propagaci?“ M…