Skvělá nálada, všichni táhnou za jeden provaz, pochvalovala si sjezd ministryně Maláčová. Praní špinavého prádla je „nesexy“

01.03.2019 14:51

Skvělá nálada a nalezení společné řeči. Tak hodnotí 41. sjezd ČSSD ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Přivítala také podporu prezidenta Miloše Zemana a prohlásila, že je ochotna spolupracovat se všemi.

Skvělá nálada, všichni táhnou za jeden provaz, pochvalovala si sjezd ministryně Maláčová. Praní špinavého prádla je „nesexy“
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Prezident Miloš Zeman hovoří na sjezdu ČSSD, sleduje jej předseda strany Jan Hamáček
reklama

„Je důležité říct, že každý sjezd je přelomový. Panuje tu skvělá nálada, atmosféra je velmi uvolněná, pozitivní a je dobře, že se nám daří nalézt společnou řeč. Podstatné je, abychom táhli za jeden provaz, voliče naše takzvané praní špinavého prádla ale vůbec nezajímá, je to nesexy a nemělo by se to dělat,“ řekla redakci ParlamentníListů.cz.

Jako velmi povzbuzující vnímá prohlášení prezidenta Miloše Zemana o tom, že jeho hlas v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu bude patřit právě sociální demokracii. „Je to velmi povzbuzující a samozřejmě si toho jako sociální demokracie velmi vážíme. Podpora prezidenta je pro nás bezesporu velmi důležitá,“ sdělila ministryně s tím, že každý hlas navíc je pro ČSSD důležitý.

Připomněla také zásluhy sociální demokracie, tedy podporu pracujících i seniorů: „Nedávno jsem navrhla zvýšení důchodů, protože si myslím, že naše důchody jsou stále podfinancované. Bojujeme za rodiny s malými dětmi, aby měly jednodušší život a jejich děti měly budoucnost. V tomto smyslu je to dobrá zpráva,“ podotkla Maláčová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Zuzana Koulová
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Útok na Německo. Navalnyj způsobil v Česku rozkol s velkým sousedem

19:59 Útok na Německo. Navalnyj způsobil v Česku rozkol s velkým sousedem

ANKETA Další protiruské sankce? O této možnosti se začalo hovořit poté, co byl v Moskvě zatčen ruský…