Skvělá nálada, všichni táhnou za jeden provaz, pochvalovala si sjezd ministryně Maláčová. Praní špinavého prádla je „nesexy“

1. 3. 2019 14:51

Skvělá nálada a nalezení společné řeči. Tak hodnotí 41. sjezd ČSSD ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Přivítala také podporu prezidenta Miloše Zemana a prohlásila, že je ochotna spolupracovat se všemi.

Skvělá nálada, všichni táhnou za jeden provaz, pochvalovala si sjezd ministryně Maláčová. Praní špinavého prádla je „nesexy“
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Prezident Miloš Zeman hovoří na sjezdu ČSSD, sleduje jej předseda strany Jan Hamáček

„Je důležité říct, že každý sjezd je přelomový. Panuje tu skvělá nálada, atmosféra je velmi uvolněná, pozitivní a je dobře, že se nám daří nalézt společnou řeč. Podstatné je, abychom táhli za jeden provaz, voliče naše takzvané praní špinavého prádla ale vůbec nezajímá, je to nesexy a nemělo by se to dělat,“ řekla redakci ParlamentníListů.cz.

Jako velmi povzbuzující vnímá prohlášení prezidenta Miloše Zemana o tom, že jeho hlas v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu bude patřit právě sociální demokracii. „Je to velmi povzbuzující a samozřejmě si toho jako sociální demokracie velmi vážíme. Podpora prezidenta je pro nás bezesporu velmi důležitá,“ sdělila ministryně s tím, že každý hlas navíc je pro ČSSD důležitý.

Připomněla také zásluhy sociální demokracie, tedy podporu pracujících i seniorů: „Nedávno jsem navrhla zvýšení důchodů, protože si myslím, že naše důchody jsou stále podfinancované. Bojujeme za rodiny s malými dětmi, aby měly jednodušší život a jejich děti měly budoucnost. V tomto smyslu je to dobrá zpráva,“ podotkla Maláčová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Zuzana Koulová

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Byla to revoluce? Studená sprcha od Klausovy ekonomky. I pro Pavla Rychetského

14:27 Byla to revoluce? Studená sprcha od Klausovy ekonomky. I pro Pavla Rychetského

K Janě Bobošíkové do pořadu JB Talk v internetové televizi XTV zavítala tentokrát ekonomka Hana Lipo…