Slavný psycholog: Uprchlíci prostě pracovat nebudou. My jsme pro ně otroci. Oni chtějí válčit

22.08.2016 10:52

Muslima baví válka, ne práce, řekl pro deník Blesk psycholog Jeroným Klimeš. Mimo jiné také prozradil, že ty nejhorší obavy z muslimských přistěhovalců, kteří plní Evropu v důsledku migrační krize, jsou dost možná slabým odvarem.

Slavný psycholog: Uprchlíci prostě pracovat nebudou. My jsme pro ně otroci. Oni chtějí válčit
Foto: Archiv JK
Popisek: Jeroným Klimeš

Klimeš následně uvedl, že integrace je nemožná. Lidé muslimského vyznání prý nemají stejnou pracovní morálku jako většina Evropanů. „Pokud my tady budeme uprchlíky 30 let živit – jak je zvykem v Německu – a oni nebudou pracovat, nevím, kdo naučí jejich mladou generaci pracovat. Oni prostě pracovat nebudou,“ uvedl. Rozdíl je dle jeho názoru ve výchově, kdy my jsme vychováváni evropskou kulturou, kde platí „modli se a pracuj“. 

„Oni jsou z prostředí, kde práce je pro otroky a jediná důstojná aktivita chlapa je válka. To znamená, že představu, že by si měli něco odpracovat na důchod, berou jako své zotročení,“ uvedl s tím, že pracovat máme my. „My jsme jejich otroci, my jsme pohani,“ dodal.

Dle Klimeše je Evropa od druhé světové války alergická na ideologie. „Problém je v tom, že migranti přicházejí z kultur, které nejsou tak ovlivněny druhou světovou válkou. Naopak jsou na svoje ideologie hrdí a hlásí se k nim,“ tvrdí Klimeš. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

V Brně to vře. Hnutí Žít Brno se přihlásilo o uprchlíky z Itálie a je zle: Vlastizrada. Proto ty tisíce volných bytů...

16:47 V Brně to vře. Hnutí Žít Brno se přihlásilo o uprchlíky z Itálie a je zle: Vlastizrada. Proto ty tisíce volných bytů...

Hnutí Žít Brno volá po přijímání migrantů do Česka a už přicházejí reakce. O slovo se hlásí mimo jin…