Slovenský prezident zatím neudělil ani jednu milost a neuvažuje ani o amnestii

25.12.2014 13:40 | Zprávy
autor: dkr

Slovenský prezident Andrej Kiska zatím neudělil ani jednu milost. Slovenská tisková agentura SITA uvedla, že dostal už více než 400 žádostí. Prezident o tom informoval na svých webových stránkách.

Slovenský prezident zatím neudělil ani jednu milost a neuvažuje ani o amnestii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Slovenska Andrej Kiska

Prezident už před svým nástupem do funkce deklaroval, že se k udělování milostí nechystá. Již dříve uvedl, že odsouzeného by omilostnil pouze za velmi závažných okolností. Kiska prý nehodlá využít ani svou pravomoc udělit amnestii.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Derby

Mně přijde, že to, co se odehrálo na derby se děje jen ve fotbale. Proč je otázka. Ptám se i na váš návrh řešení? Máte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbořil připomněl minulost podporovatele Posseltova sjezdu

12:14 Zbořil připomněl minulost podporovatele Posseltova sjezdu

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Byl jsem v Západním Berlíně svědkem denacifikačních studentských bouří, vzpom…