Smetana dochází, pozor! Další sranda z Emmy Smetany, dokonce reklamní FOTO

17.04.2019 8:45 | Zprávy
autor: kas

Kreativita českého internetu se zase jednou ukázala. Koláží s fotkou, na které je Emma Smetana, přibývá. Přidal se i člen Rozhlasové a televizní rady Vadim Petrov, Smetanu využili i čeští Greenpeace. Ale našli se i takoví, kterým už to leze krkem. Dotyční jsou prý „chudáci, co si vybíjejí své ego“.

Smetana dochází, pozor! Další sranda z Emmy Smetany, dokonce reklamní FOTO
Foto: Sociální bistro Střecha
Popisek: Emma Smetana v žertovné reklamě na svíčkovou se smetanou

Do šíření se zapojil i člen RRTV Vadim Petrov s komentářem: „Mám reakční dobu na Emma Smetana cca 24 hodin. S tou mojí závislostí na fcb to není tak zlý. Kulminace proběhla prý včera kolem půlnoci. Prý už je to pryč. Ale byl to tedy průlet.“ A dodal pár dalších smutných Em. Kupříkladu s kojící aktivistkou Olivovou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Nechcete to zabalit?

Co jste jako ministr dokázal mimo to, ze jste naštval dost lidi? Jak dlouho připravujete ten mediální zákon? Dlouho a pak vám ho sama vláda shodí ze stolu, takže zákon k ničemu a opět se ptám, co jste teda dokázal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…