Smůla: Miroslava Němcová měla nehodu. Je z toho VIDEO

25.06.2020 10:48 | Zprávy
autor: mp

ODS zahájila předvolební kampaň. Na této zprávě by nebylo nic až tak zvláštního. Do politického boje o hlasy voličů v senátních i krajských volbách vyrazili na ostro Piráti a další politické strany. Jenže ODS se stalo něco nečekaného. Trapas, u něhož asistovala Miroslava Němcová.

Smůla: Miroslava Němcová měla nehodu. Je z toho VIDEO
Foto: Repro Facebook
Popisek: Miroslava Němcová zasouvá Prahu

Politické strany chtějí znovu přilákat pozornost voličů. Blíží se totiž krajské a senátní volby. ODS svým zahájením kampaně určitě pobavila, jenže předseda strany Petr Fiala z toho pravděpodobně žádnou radost neměl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Miloš Vystrčil byl položen dotaz

Co budete v žalobě požadovat?

Má soud nějaké možnosti, jak donutit politiky dodržovat své sliby? A je vůbec v kompetenci soudců to posuzovat? Není to spíš na voličích? A nebylo by tak prospěšnější, prosadit spíš odvolatelnost politiků. Byl byste pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozšlapeme Ursuliny bábovičky. Poslankyně oznámila široké změny

10:04 Rozšlapeme Ursuliny bábovičky. Poslankyně oznámila široké změny

DENÍK POSLANKYNĚ Všechny cenzurní pastičky rozšlapat jako Ursuliny bábovičky, oznámila poslankyně Mo…