Šnajdr před věznicí děkoval i hrozil

16.07.2013 22:27

Po Ivanu Fuksovi opustil brány vězení i druhý z exposlanců ODS. Před vazební věznicí v Ostravě do čtvrt na jedenáct čekalo kromě jeho právníka i několik novinářů. Šnajdr před nimi vyjádřil radost, že má vazební anabázi za sebou a vyjádřil přřesvědčení, že bude třeba řešit chování některých účastníků kauzy.

Šnajdr před věznicí děkoval i hrozil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Šnajdr
reklama

„Jsem rád, že aspoň v tomto pro mě tato anabáze končí,“ uvedl Marek Šnajdr v přímém televizním přenosu bezprostředně po opuštění věznice.

Poté poděkoval své rodině, že za ním stála, a svým právníkům za neobyčejně efektivní obhajobu. „Sluší se poděkovat zaměstnancům vězeňské služby, za to že se chovali korektně,“ dodal ještě.

Po dotazech novinářů nejprve nechtěl dávat prohlášení k celé kauze. Nakonec ale prohlásil: „Českou republiku musí čekat zásadní diskuse o roli některých aktérů této kauzy.“ Poté se odebral k přistavenému automobilu s vysvětlením: „Tento čas patří mojí rodině“. 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!

12:10 Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!

„Jsme členskou zemí Evropské unie i Severoatlantické aliance. Je v našem zájmu udržovat dobré vztahy…