Sněmovní vyšetřovací komise dnes vyslechne ministra Pelikána

22.08.2017 6:34 | Zprávy
autor: mp

Sněmovní vyšetřovací komise k únikům informací z vyšetřovacích spisů by dnes měla vyslechnout mimo jiné ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO). Komise by s ním měla probrat jeho pohled na kontrolní nástroje ve vztahu k neoprávněnému nakládání s vyšetřovacími spisy a opatření, která by takovému jednání bránila, píše ČTK.

Sněmovní vyšetřovací komise dnes vyslechne ministra Pelikána
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pokračovala řádná schůze sněmovny. Poslanci měli projednat zákon o univerzitních nemocnicích a poslaneckou předlohu o státních svátcích

Před komisi by měla předstoupit také pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, někdejší ředitel bývalého protimafiánského útvaru Robert Šlachta nebo ředitel policejního útvaru zvláštních činností Vladimír Šibor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Co je ta polopravda?

,,Babišova vláda nedává 2 procenta, ale vždyť Fialova vláda je nedávala taky. To je polopravda.“ Sám tvrdíte, že jste závazek vůči NATO nesplnili, tak co je ta polopravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

STAN, Kolář, Ukrajina, Šídlo. Miliardář, který je v ČR u mnohého

4:44 STAN, Kolář, Ukrajina, Šídlo. Miliardář, který je v ČR u mnohého

Jan Dobrovský je známý podnikatel, komentátor politického života a filantrop. Jeho veřejné aktivity …