Sobotka z ODS vysvětlil čtenářce, proč musel chodit na VUML

07.11.2012 15:27 | Zprávy
autor: joh

Kandidát na prezidenta za ODS Přemysl Sobotka odpověděl čtenářce ParlamentníchListů.cz na dotaz, proč absolvoval Večerní univerzitu marxismu-leninismu. Podle něj to rozhodně nelze srovnávat s členstvím v KSČ, kde nebyl.

Sobotka z ODS vysvětlil čtenářce, proč musel chodit na VUML
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Přemysl Sobotka

„Měl jsem tři možnosti. Vstoupit do KSČ, to pro mě bylo nepřijatelné. Odejít z nemocnice, kde jsem byl primářem rentgenologie anebo absolvovat školení, které jsem stejně už prodělal jako každý jiný vysokoškolák, který dělal státnice,“ napsal Sobotka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vedení

Jak tedy vlastně nové vedení strany hodnotíte? Přijde mi, že z něj nejste moc nadšený. Je to tak? A proč jste do něj nekandidoval i vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

19:20 „Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

Poslanci se vrátili k debatě o akci sudetoněmeckého Landsmanšaftu v Brně. Opozice mluvila o hnusu, p…