Sorry, Kalousku. V krajských volbách jdou Gazdíkovi Starostové s někým jiným

20.10.2015 14:46 | Zprávy
autor: spa

Starostové a nezávislí (STAN) nebudou v krajských volbách nikde kandidovat v koalici s TOP 09. O společných kandidátech vyjednávají pro senátní volby. Na tiskové konferenci to dnes uvedl zastupující předseda STAN Petr Gazdík.

Sorry, Kalousku. V krajských volbách jdou Gazdíkovi Starostové s někým jiným
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

Starostové podle Gazdíka usilují o to, aby pro krajské volby v příštím roce integrovali menší středové strany v jednotlivých regionech. Společný program chtějí představit na listopadové programové konferenci.

Cílem STAN je dostat se ve všech krajích do zastupitelstva a v některých usilovat o vítězství. Gazdík zmínil například Středočeský, Zlínský nebo Liberecký kraj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„ČT nemá vychovávat.“ Kotrba trhá obranu České televize

20:35 „ČT nemá vychovávat.“ Kotrba trhá obranu České televize

Aktivistický a nevyvážený dopis, který zcela ignoruje závažná porušování vyváženosti veřejnoprávních…