Soud zřejmě rozhodne ve sporu Bublavy a firmy Skanska o akvapark

07.03.2014 7:05 | Zprávy
autor: dkr, čtk

U sokolovského okresního soudu by dnes měl padnout rozsudek ve sporu mezi obcí Bublava a firmou Skanska o peníze za stavbu nedokončeného akvaparku. Skanska chce po obci 19 milionů za nezaplacené faktury, obec naopak požaduje od Skansky zpět 57 milionů, které už firmě zaplatila.

Soud zřejmě rozhodne ve sporu Bublavy a firmy Skanska o akvapark
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Spor, který se táhne už od roku 2003, je jednak o to, jestli smlouva o stavbě byla od počátku platná. Obec argumentuje tím, že ji zastupitelé neschvalovali, ale jen vzali zpětně na vědomí. Na soudci ale také bude, jestli některé straně přisoudí požadované peníze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…