Soukupovo porno. Análek „s prezidentem“. Pozor, hovoří radní ČT

22.02.2019 20:29 | Zprávy
autor: vef

Člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka si dobírá ve svém facebookovém statusu ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa. A není to rozhodně poprvé, co se Soukup dostal do jeho hledáčku.

Soukupovo porno. Análek „s prezidentem“. Pozor, hovoří radní ČT
Foto: Facebook.com
Popisek: Zdeněk Šarapatka s generálním ředitelem ČT Petrem Dvořákem

„Tvl, tak jsme se dočkali: 12. pořad alias Queer Jaromíra Soukupa. A hned postelová scéna. To bude u Pitomiových nácků velký mrzení… Klobouček za gender, Jaryne!“ sdílel Šarapatka. 

Pod statusem se pak následně objevily i komentáře. „Já chcí víc!!!“ uvedl jeden z diskutujících. A Šarapatka okamžitě reaguje: „Pak musíte přepnout na Týden s prezidentem, tam jde análek před 22 hodinou,“ poznamenal Šarapatka se smajlíky. 

„Co to jako je?“ ptá se další uživatelka. „Východoněmecký porno,“ odpovídá Šarapatka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jak jste se dostal k utajovaným informacím?

Proč to nechcete prozradit? Nebo o ničem nevíte a zase jste lhal? A budete žádat o vyšší prověrku? Myslíte, že máte šanci ji vůbec dostat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tahle země nepatří veřejnoprávním médiím. Okamura neustoupí ani o centimetr

20:47 Tahle země nepatří veřejnoprávním médiím. Okamura neustoupí ani o centimetr

K návrhu nového zákona o médiích veřejné služby a jejich financování se Tomio Okamura vyjádřil v roz…