Stanislav Gross mění svůj život. Má novou vilu a vlastní kancelář

14. 7. 2013 8:56

Bývalý premiér za ČSSD Stanislav Gross si otevřel vlastní kancelář na pražském Smíchově a také se nastěhoval do dostavěné luxusní vily v Praze-Slivenci. Týden.cz píše, že se tak po letech nadobro odstřihl od advokáta Eduarda Bruny.

Stanislav Gross mění svůj život. Má novou vilu a vlastní kancelář
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Stanislav Gross
reklama

"Poté, co Gross dostavěl s manželkou dům ve Slivenci, nechtěl už tak daleko dojíždět," řekl časopisu Týden advokát Eduard Bruna, v jehož karlínské kanceláři začínal bývalý premiér jako koncipient. Server upozorňuje, že Bruna nyní zastupuje stíhanou Janu Nagyovou - šéfku kabinetu expremiéra Petra Nečase.

I po složení zkoušek a založení vlastní kanceláře zůstávala Grossova spolupráce s Brunou až do letošního léta velmi těsná. "...formálně je to tak, že budeme mít každý zvlášť kancelář, ale samozřejmě na spoustě věcí budeme dělat spolu. Určitě míníme spolupracovat," tvrdil Gross médiím.

Gross je zámožný člověk

Podle Týdne.cz není nová adresa v Lidické ulici na Smíchově nijak prestižní. Dům je prý oprýskaný a dosud není na průčelí žádná cedule, která by upozornila na Grossovu kancelář.  Gross se prý o reklamu pro svou kancelář nemusí starat. V minulosti prý tvrdil, že se mu klienti hrnou tak, že některé musí odmítat. Jejich jména však odmítl specifikovat.

Navíc je Stanislav Gross zámožný člověk. Týden.cz připomíná, že policie v minulosti bezvýsledně vyšetřovala jeho "zázračné" zbohatnutí na obchodu s akciemi společnosti Moravia Energo. Přes nechvalně proslulou společnost Key Investment Gross během několika měsíců vydělal na obchodu skoro 80 milionů korun. Díky zákonům o prodeji akcií daně platit nemusel.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Havel pohořel. Smutný večer pro příznivce

16:30 Havel pohořel. Smutný večer pro příznivce

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček se opřel do ceny Český lev. Podle něj šlo jen o filmovou párty. A dos…