Stanjura jede... Ministr zkontroloval Temelín i cukrárnu

29.05.2023 17:35

Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) se na svém facebooku podělil o svou cestu do Jihočeského kraje. Mimo jiné navštívil rodinnou cukrárnu a školu taekwon-da ve Velešíně.

Stanjura jede... Ministr zkontroloval Temelín i cukrárnu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Zbyněk Stanjura

„Politici by měli být s občany v přímém kontaktu často, nejen během předvolební kampaně. I proto jsem vyrazil do Jihočeského kraje, kde jsem si prohlédl Jadernou elektrárnu Temelín společnosti ČEZ, jejímž majoritním akcionářem je český stát. Vedle toho jsem se jel podívat i do rodinné cukrárny a školy taekwon-da ve Velešíně, kde jsme byl už v roce 2021 v rámci série výjezdů za podnikateli #Stanjurajede. Jsem moc rád, že se všem daří a určitě to nebyla moje poslední návštěva,“ poznamenal na svém facebooku ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) a doplnil svůj příspěvek o krátký videosestřih z celého dne.

„Rádi jsme se s vámi viděli v Jihočeském kraji! Podívejte se na den Zbyněk Stanjura, kdy navštívil Jadernou elektrárnu Temelín společnosti ČEZ, rodinnou cukrárnu a školu taekwon-da ve Velešíně,“ propaguje cestu ministra financí také jeho ODS.

reklama

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A maso z Ukrajiny si už neškrtne. Oznámení a akce

15:30 A maso z Ukrajiny si už neškrtne. Oznámení a akce

PENNY Market už dále nebude nabízet maso původem z Ukrajiny. Rozhodnutí obchodního řetězce přichází …