Staromák tleskal Miloši Zemanovi. Ten prozradil, na koho vezme kyj

09.01.2013 20:28 | Zprávy
autor: Radim Panenka

REPORTÁŽ Předvolební kampaň k prezidentským volbám vrcholí a kandidát Miloš Zeman pro její finále zvolil koncert na pražském Staroměstském náměstí, kam ho přišla podpořit řada zpěváků, herců a dalších známých osobností. Zeman také odpovídal na dotazy občanů a podepisoval svoji knihu.

Staromák tleskal Miloši Zemanovi. Ten prozradil, na koho vezme kyj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman měl na Staroměstském náměstí svůj poslední předvolební mítink

Na tisícovku lidí přišlo ve středu navečer do centra Prahy podpořit Miloše Zemana v jeho kandidatuře na Hrad. Šlo o poslední, čtrnáctý mítink, na kterém se prezidentský kandidát setkal s občany. Před tím již objel všechna krajská města, tak jak i předem sliboval.

Na koncertu vystoupila řada slavných zpěváků. Třeba Laďa a Tereza Kerndlovi, Daniel Hůlka, Bohouš Josef či Marian Vojtko. Zahrál i hudebník Felix Slováček. Zemana přišel podpořit režisér Filip Renč, europoslanec a někdejší kosmonaut Vladimír Remek, fotograf Jakub Ludvík nebo František Ringo Čech. Celou akci moderoval herec Marek Vašut.

Nevolte toho, kdo na mítinku jen mlčí…

Miloš Zeman v průběhu mítinku poděkoval i těm, kteří se nemohli přímo dostavit. Třeba mnohonásobné zlaté slavici Lucii Bílé, nebo herci Martinu Dejdarovi. Zazněly i předtočené vzkazy s podporou herečky Jiřiny Bohdalové a slavného fotbalisty Antonína Panenky. Svojí přítomností ho podpořila i dcera Kateřina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Šaškárna. Jenom brečíte.“ Rakušan narazil v Ústí nad Labem

21:00 „Šaškárna. Jenom brečíte.“ Rakušan narazil v Ústí nad Labem

Bývalý ministr vnitra a předseda STAN Vít Rakušan zavítal do Ústí nad Labem debatovat s občany. Mimo…