Starosta Rosic: Těch šaškáren v Poslanecké sněmovně již bylo dost

03.08.2013 12:01 | Zprávy

Každá komedie má svou derniéru a podle starosty Rosic Jaroslava Světlíka (BPP) je tak na čase Poslaneckou sněmovnu rozpustit. Zatýkání v politice se mu také jeví jako velký humbuk a jen díky svému optimismu věří v jejich úspěšné dořešení. Jak se mu ale daří naplnit jeho priority a jaké investice město čekají?

Starosta Rosic: Těch šaškáren v Poslanecké sněmovně již bylo dost
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta Rosic Mgr. Jaroslav Světlík

Pane starosto, sociální demokracii se nepodařilo rozpustit PS. Jaký tak nyní očekáváte vývoj a především, jaké řešení byste preferoval Vy osobně?

I když se mé názory téměř vždy liší od názorů představitelů a členů sociální demokracie, v tom, zda rozpustit PS, či ne, s nimi musím souhlasit. Těch šaškáren v PS již bylo dost a stálo by za to vzít řešení opravdu zgruntu. Každá komedie má svou derniéru. Že mají poslanci hypotéky, úvěry apod. a teď přijdou o práci? No a? Každý volený funkcionář by měl především myslet na to, že být zvolen je především čest a ne cesta k materiálním statkům a rozhodně ne na věčné časy.

Domníváte se, že zatýkání v nejvyšších patrech politiky je pro ČR dobrým signálem? A setkal jste se i Vy osobně s korupcí?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

17:55 „Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

Ukrajina opět čelí kolonám na svých hranicích. Na rozdíl od prvních dnů po vypuknutí ruské invaze se…