Mezinárodní protiválečná akce nazvaná „Třídní boj namísto světové války“, začala už 29. září v německém Mnichově, odkud auta vyjela, aby dále pokračovala městy směrem na Prahu (kde akce v úterý končí). Podivná kolona, která neunikla pozornosti, se cestou však musela potýkat s řadou potíží. A to nejen na německé, ale i na české straně.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Grónsko
Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.
Další články z rubriky
20:00 Pandemie jako mocenský experiment
RED PILL @ TOMÁŠ ZÍTKO Tvrdá data ukazují, že covid nebyl o nic nebezpečnější než chřipka. Nejzávažn…
- 19:15 2+kk na pražském sídlišti, nebo velký apartmán na Kanárech? Srovnání cen vyrazí dech
- 16:18 Profesorka Hogenová: Děsivý útok na Babiše. Hřib a Richterová ztratili lidskost
- 9:47 Dělal si srandu z ministryně, hrozilo mu vězení. Soud v Německu, jaký jsme nezažili
- 11:07 Takhle se to dělá! Ivan Hoffman ví, jak jednat s prezidentem
- 4:44 Zlé dědictví Rakušana na vnitru. Podívejte se, s čím má být konec




