Starý a vrásčitý Kalousek se vám omlouvá, že to zkazil. Podívejte se

30.01.2012 19:25 | Zprávy

"Mohli jsme nastartovat silnou a chytrou ekonomiku, neudělali jsme to. Promiňte," říká sedmdesátiletý Miroslav Kalousek v kampani ekologického Hnutí Duha. Podobné věty její tvůrci vložili také do úst premiéra Petra Nečase a šéfa opoziční ČSSD Bohuslava Sobotky. Všichni politici jsou na obrázcích zobrazeni v roce 2030, tedy o 18 let starší, než jsou teď.

Starý a vrásčitý Kalousek se vám omlouvá, že to zkazil. Podívejte se
Foto: velkavyzva.cz
Popisek: Miroslav Kalousek na grafice Velké výzvy

"Promiňte. Mohli jsme vám srazit účty za ceny energií. Neudělali jsme to," říká Sobotka a Nečas se pro změnu omlouvá za to, že nesnížil závislost na dovozu ropy.

Kampaň je vidět po celé Praze. "Objednali jsme 50 citylightů v metru a 35 telefonních budek," řekl serveru iDNES.cz ekolog Martin Mikeska a ředitel Hnutí Duha Petr Machálek ho doplnil: "Účelem reklamy není dělat si legraci z konkrétních politiků, ale poukázat na obrovské ekonomické příležitosti, které dnes před sebou máme, které ale bohužel zatím nevyužíváme."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: par

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Narovinu

Je opravdu šance, že pro nás emisní povolenky nebudou vůbec platit, a že za to ani nijak nezaplatíme? Nebo jak to s nimi opravdu je? Prosím buďte upřímná. Děkuji Václav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib chtěl vzdělávat Ševčíka o Ukrajině a Hitlerovi

19:22 Hřib chtěl vzdělávat Ševčíka o Ukrajině a Hitlerovi

„Domnívám se, že je potřeba utlumit válečné štváče. Je potřeba jednat o míru na Ukrajině. Já jsem pa…