Na post předsedy strany, o kterém budou občanští demokraté rozhodovat na lednovém kongresu, středočeská ODS nominovala exministra školství a bývalého rektora Masarykovy univerzity Petra Fialu. Rozhodl o tom sobotní regionální sněm v Mladé Boleslavi.
Jan Skopeček ve funkci šéfa vlivné středočeské ODS nahradil poslance a bývalého ministra Petra Bendla, který vedl krajskou organizaci od roku 2007. Delegáti sněmu jej podle regionálního manažera strany Lukáše Paclta zvolili hned v prvním kole hlasování. Bendl už na post předsedy počtvrté v řadě nekandidoval.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



