Studium zdarma u ženy omilostněné Klausem: Namočen Bém i miss Kuchařová

24.02.2012 7:45 | Zprávy
autor: pal

Máte něco společného s pražským magistrátem? Tak to máte studium na Metropolitní zdarma, mohl by znít slogan z pera ředitelky této Univerzity Anny Benešové.

Studium zdarma u ženy omilostněné Klausem: Namočen Bém i miss Kuchařová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Taťána Kuchařová

Odsouzená ředitelka Vysoké školy, kterou, jak se obávali vyšetřovatelé, omilostnil prezident Václav Klaus, si budovala i jiné kontakty než přátelství s prezidentem a jeho rodinou.

Nejen vlivní pražští magistrátní úředníci, ale i například syn asistentky Pavla Béma a Miss World a v minulosti i přítelkyně Pavla Richtera Taťána Kuchařová měli studium na Metropolitní univerzitě zadarmo. Stejně jako celá další škála synů, asistentek, dětí asistentek a snad i asistentek dětí kdejakého politika a úředníka.

Neušetřili přitom pakatel. Částky, které jim Benešová odpustila, často přesahují výši sto tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Levné bydlení

Když víte jak na to, proč třeba v Praze, kde jste vládli a teď jste ve vládě se ty levné byty nestaví?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

21:17 Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

Paříž ochromily násilnosti. Oslavy triumfu PSG ve fotbalové Lize mistrů maji na kontě 219 zraněných …