Svatební foto Jana Hamáčka láme rekordy

01.08.2020 11:31 | Zprávy

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček se tento týden podruhé oženil. Jeho novou manželkou je Gabriela Kloudová, bývalá pražská zastupitelka za ODS. Hamáček se teprve v červnu rozvedl, a to po 13 letech s manželkou Kamilou.

Svatební foto Jana Hamáčka láme rekordy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček

Hamáček informaci potvrdil. O svatbě prý vědělo jen několik jeho známých. Manželství s Kamilou skončilo po 13 letech, s ní má Hamáček dvě děti.

O vztahu s Gabrielou Kloudovou se hovořilo delší dobu. Kloudová v minulosti z ODS odešla, ve sněmovních volbách v roce 2013 kandidovala za blok Hlavu vzhůru, jenž byl blízký exprezidentu Václavu Klausovi. Po volbách v roce 2017 se pak měla stát konzultantkou právě u Hamáčka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lidovec premiérem? Hodně snů, nikdy se to nepovedlo

10:10 Lidovec premiérem? Hodně snů, nikdy se to nepovedlo

Máme cíl řídit stát, vyhlásil na sjezdu lidovců nový předseda Jan Grolich. Mnoho diskusních příspěvk…