Své jméno začnu očišťovat hned, slíbil Bárta čtenářce

22.04.2011 20:00 | Zprávy

Kontroverzní exministr dopravy z Věcí veřejných Vít Bárta čtenářce ParlamentníchListů.cz v odpovědi na její dotaz prozradil, že hodlá svědomitou prací poslance a kandidaturou na šéfa strany napravit svou pošramocenou pověst.

Své jméno začnu očišťovat hned, slíbil Bárta čtenářce

Vítu Bártovi zlomila vaz série skandálů s uplácením stranických kolegů. Navíc se objevilo podezření, že tento vlivný člen VV šel do politiky proto, aby získal výhodu pro svou bezpečnostní agenturu ABL.


„Pane doktore, začnete teď hned s očišťováním svého jména, abyste se mohl co nejdřív vrátit do vlády, nebo máte úplně jiné plány?" zeptala se na webu ParlamentníchListů.cz čtenářka Zuzka.

„Jednoduchá odpověď: ANO. Zároveň se budu věnovat kandidatuře na předsedu VV a práci poslance," odpověděl jí bývalý ministr dopravy, který získal pro volbu předsedy 42 nominací.

O Bártovi se již dříve spekulovalo jako o faktickém šéfovi partaje, ač v čele Věcí veřejných stál oficiálně nyní již také bývalý ministr vnitra Radek John. Oba muži se nyní utkají o post šéfa strany, klání se zúčastní i Karolína Peake a Michal Babák.

Zeptejte se Vítá Bárty ZDE

##MINIPAS 1975##


Čtěte také: 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jac

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Aliance pro rodinu placená z Ruska? Pochyby: Richterová křičí, soud kývá. Zvláštní

9:48 Aliance pro rodinu placená z Ruska? Pochyby: Richterová křičí, soud kývá. Zvláštní

TÝDEN V MÉDIÍCH Z takzvaného boje za svobodu slova a za novinářskou objektivitu a nezávislost se vyv…