Svět se zbláznil, obává se doktor Macek. Jestli se nic nezmění, objeví se na scéně nějaký Adolf

31.07.2020 19:05

Stomatolog a někdejší poslanec a ministr Miroslav Macek ve svých pravidelných glosách konstatuje, že svět se úplně zbláznil.

Svět se zbláznil, obává se doktor Macek. Jestli se nic nezmění, objeví se na scéně nějaký Adolf
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Ve své první glose se Macek vyjádřil k aktuálnímu deficitu českého důchodového systému, jenž činí 13,85 miliardy korun. „Ano, bude líp,“ zkonstatoval.

„Americká ekonomika ve druhém čtvrtletí zaznamenala kvůli dopadům šíření nového koronaviru nejhlubší propad v zaznamenané historii. Americké ministerstvo obchodu oznámilo, že hrubý domácí produkt se v přepočtu na celý rok snížil o 32,9 procenta. Americké akcie ovšem včera posílily. Americká centrální banka (Fed) totiž zopakovala, že použije veškeré své nástroje k podpoře ekonomiky Spojených států, která se potýká s negativními dopady šíření koronaviru. Uznejte, že svět se už úplně zbláznil… ještěže máme toho Babiše a Havlíčka a Vojtěcha a Hamáčka a Maláčovou a Schillerovou… a což teprve Zemana!“ dodal v další glose.

Následně se věnuje afghánskému migrantovi Zubyru S., který je znám policii coby dealer drog zásobující školáky. V Dortmundu podle všeho 20. června znásilnil 11letou dívku. „Z vazby byl záhy propuštěn, dle vyjádření prokuratury a soudu proto, že má v Dortmundu trvalé bydliště, nehrozí nebezpečí útěku a vždy se dostavuje k projednávání svých deliktů. 24. července znásilnil další, tentokrát třináctiletou dívku. Tolik zpráva. Čas, kdy se na scéně objeví nějaký nový Adolf, se neúprosně blíží,“ zakončil Macek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

17:10 Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

Internet poslední týdny zaplavují videa až nepochopitelného násilí. Převažující prvek je na první po…