Tajné služby v čele s americkou uhodily na Čínu: Zatajování, ničení důkazů. A teď kvůli tomu máme pandemii

02.05.2020 16:52 | Zprávy

Tajné služby Austrálie, Kanady, Nového Zélandu, USA a Velké Británie oznámily světu, co prováděla Čína v době, kdy měla svět informovat o hrozbě, kterou mohl představovat koronavirus, jenž zachvátil Wu-chan.

Tajné služby v čele s americkou uhodily na Čínu: Zatajování, ničení důkazů. A teď kvůli tomu máme pandemii
Foto: youtube.com
Popisek: Nakažení koronavirem v čínském Wu-chanu padají bezvládně na ulicích.

Australské deníky Daily Telegraph se dostal k informacím tajných služeb USA, Velké Británie, Austrálie, Kanady a Nového Zélandu, které spolu dlouhodobě spolupracují a pod hlavičkou tzv. pěti očí si předávají více informací, než bývá obvyklé u jiných tajných služeb.

Zpravodajci těchto zemí zjistili, že čínská komunistická vláda zatajovala informace o epidemii koronaviru a ničila důkazy o jejím řádění v době, kdy mohla o nebezpečné nemoci informovat svět, a možná tak zabránit propuknutí dnešní pandemie, která už zahubila desetitisíce lidí v Asii, v Evropě i v Americe.

„Čína záměrně zamlčela nebo zničila důkazy o ohnisku koronaviru,“ napsal australský list s odvoláním na tajné služby pěti zemí. Čínští komunisté údajně umlčovali lékaře, kteří chtěli světu říci pravdu, a v laboratořích nechali ničit důkazy, které mohly odhalit skutečný stav věci.

Už v březnu 2019 prý viroložka Shi Zhengli spolu se svým týme varovala svět, že nemusí trvat dlouho a lidstvo ohrozí nový virus, který se bude podobat virům způsobujícím nemoci SARS a MERS. Nositeli viru by podle viroložky mohli být netopýři.

Už 6. prosince 2019 byly známy případy přenosu koronaviru z člověka na člověka, ale čínští komunisté tyto informace tajily až do 20. ledna.

Informace převzal také server Daily Wire.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: mp

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový Green Deal? Zdraží úplně všechno, psal Blesk. A Fiala prý dostal strach

16:19 Nový Green Deal? Zdraží úplně všechno, psal Blesk. A Fiala prý dostal strach

To, co Andrej Babiš (ANO) započal, Petr Fiala (ODS) dorazí. Zelený teror se blíží. Udeří na peněženk…