Tajné služby v čele s americkou uhodily na Čínu: Zatajování, ničení důkazů. A teď kvůli tomu máme pandemii

02.05.2020 16:52

Tajné služby Austrálie, Kanady, Nového Zélandu, USA a Velké Británie oznámily světu, co prováděla Čína v době, kdy měla svět informovat o hrozbě, kterou mohl představovat koronavirus, jenž zachvátil Wu-chan.

Tajné služby v čele s americkou uhodily na Čínu: Zatajování, ničení důkazů. A teď kvůli tomu máme pandemii
Foto: youtube.com
Popisek: Nakažení koronavirem v čínském Wu-chanu padají bezvládně na ulicích.
reklama

Australské deníky Daily Telegraph se dostal k informacím tajných služeb USA, Velké Británie, Austrálie, Kanady a Nového Zélandu, které spolu dlouhodobě spolupracují a pod hlavičkou tzv. pěti očí si předávají více informací, než bývá obvyklé u jiných tajných služeb.

Zpravodajci těchto zemí zjistili, že čínská komunistická vláda zatajovala informace o epidemii koronaviru a ničila důkazy o jejím řádění v době, kdy mohla o nebezpečné nemoci informovat svět, a možná tak zabránit propuknutí dnešní pandemie, která už zahubila desetitisíce lidí v Asii, v Evropě i v Americe.

„Čína záměrně zamlčela nebo zničila důkazy o ohnisku koronaviru,“ napsal australský list s odvoláním na tajné služby pěti zemí. Čínští komunisté údajně umlčovali lékaře, kteří chtěli světu říci pravdu, a v laboratořích nechali ničit důkazy, které mohly odhalit skutečný stav věci.

Už v březnu 2019 prý viroložka Shi Zhengli spolu se svým týme varovala svět, že nemusí trvat dlouho a lidstvo ohrozí nový virus, který se bude podobat virům způsobujícím nemoci SARS a MERS. Nositeli viru by podle viroložky mohli být netopýři.

Už 6. prosince 2019 byly známy případy přenosu koronaviru z člověka na člověka, ale čínští komunisté tyto informace tajily až do 20. ledna.

Informace převzal také server Daily Wire.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Půlka obyvatel říká, že si nic nedělá ani z příznaků, hromoval Hamáček. Takže vláda výrazně omezila pohyb, do ulic policie a armáda

22:38 Půlka obyvatel říká, že si nic nedělá ani z příznaků, hromoval Hamáček. Takže vláda výrazně omezila pohyb, do ulic policie a armáda

Vláda vyhlásila opět nouzový stav. Od pondělí na tři týdny bude také výrazně omezen pohyb osob. Pro …