Takhle prý dopadnou volby. Ví se to už teď

03.10.2018 15:11

Kdo se stane v Praze primátorem. I na to si můžete v Česku vsadit. Podívejte se, jak si stojí jednotliví uchazeči o nejdůležitější politický post v hlavním městě.

Takhle prý dopadnou volby. Ví se to už teď
Foto: Hans Štembera
Popisek: Reklamní kampaň k volbám do pražského zastupitelstva a do Senátu ČR

Už tento pátek a sobotu si Češi, Moravané a Slezané rozhodnou o tom, kdo povede jejich města a obce další čtyři roky. Svůj verdikt vynesou i obyvatelé hlavního města Prahy, kde v pozici primátorky za hnutí ANO končí Adriana Krnáčová, která ještě před pár měsíci tvrdila, že by ve své misi ráda pokračovala i po volbách, ale nakonec došla k závěru, „že se bude věnovat rodině“. Hnutí ANO do čela kandidátky postavilo poslance Patrika Nachera. Jenže nakonec se zákonodárce stal číslem 2 na kandidátce. Pozici lídra obsadil podnikatel Petr Stuchlík.

Jak si Stuchlík stojí v očích sázkařů? S kurzem 2,95 ku jedné u společnosti Fortuna je favoritem. Experti sázkové kanceláře věří, že právě on bude primátorem. S kurzem 3,4 ku 1  dýchá Stuchlíkovi na záda lídr ODS poslanec Bohuslav Svoboda. Třetí skončil předseda TOP 09 Jiří Pospíšil s kurzem 5 ku 1.

Těsně pod pomyslnými stupni vítězů se ocitl ještě lídr Pirátů Zdeněk Hřib s kurzem 5,6 ku 1. Pátý je v tuto chvíli lidovec Jan Čižinský stojící v čele hnutí Praha sobě. Stojí za zmínku, že lidovci kandidují společně s Pospíšilem, takže Čižinský v tuto chvíli postupuje vůči vlastní straně.

Není bez zajímavosti, že Adriana Krnáčová, která už nekandiduje má šanci na úrovni 13 ku 1, že se stane primátorkou. Ostatní kandidáti na post primátora jsou vzdáleni, asi tak stejně jako jsou si vzdáleny některé galaxie ve vesmíru. Kupříkladu jednička komunistů Marta Semelová má podle sázkařů šanci 225 ku 1, že se stane primátorkou. Jakub Landovský z ČSSD je na tom podle sázkařů stejně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Výbušně k Turecku v Sýrii: Toto Západ nechce slyšet, píše Spencerová. Evropo, boj se, zaznělo

6:51 Výbušně k Turecku v Sýrii: Toto Západ nechce slyšet, píše Spencerová. Evropo, boj se, zaznělo

Je nejvyšší čas, aby se evropští lídři probudili a začali se Ankarou velmi vážně zabývat. Evropa má …