Tato zvěrstva prý probíhala v muslimské školce nedaleko Vídně

19.03.2016 16:48 | Zprávy

S odkazem na rakouský deník Kronen Zeitung informoval partnerský web ParlamentnéListy.sk o školce nedaleko Vídně, kde měly probíhat sexuální orgie, docházelo na užívání drog a tak podobně. V muslimské školce.

Tato zvěrstva prý probíhala v muslimské školce nedaleko Vídně
Foto: Archiv
Popisek: Modlící se muslimové v mešitě

Vše začalo podezřením z daňových podvodů. Jistého Abdulláha P. kvůli nim začala vyšetřovat policie. Přitom kriminalisté přišli na to, že jedna z muslimských školek, kterou zmíněný pán provozuje, mohla sloužit jako drogové doupě a místo sexuálních orgií. Abdulláh P. narozený v Turecku sám sebe označuje za podnikatele, provozovatele školek a integračních center nedaleko Vídně. Tato centra mohou ve skutečnosti sloužit k radikalizaci věřících.

„Policie získala informace o Abdulláhově byznysu od šestadvacetiletého svědka, který se o něm údajně dozvěděl z internetové seznamky. Svědek se následně seznámil s jedním z Abdulláhových kolegů, který mu řekl o divokých večírcích ve školce. Svědek se podle svého vlastního tvrzení účastnil jednoho z večírků, které zahrnovaly sexuální orgie a konzumaci velkého množství narkotik. Po jednom z nich měla ranní uklízečka ve školce objevit bílý prášek, a to pouze těsně předtím, než děti přišly do školy,“ píše server.

Zdá se, že v minulosti měl Abdulláh falšovat úřední dokumenty, aby získal větší množství státních dotací pro svá komunitní centra. Za poslední dva roky mělo jít o 1,8 milionu euro. Školka navíc mohla hrát roli distribučního drogového místa pro široké okolí.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fico a Ukrajina. Policie teď urážky neřeší. Rajchl vytáhl i slova Fialy

22:33 Fico a Ukrajina. Policie teď urážky neřeší. Rajchl vytáhl i slova Fialy

„Rozklad spravedlnosti a demokracie v České republice“ – těmito slovy předseda strany PRO Jindřich R…