Televize Prima vypustila ohromující informace k útoku na mladého černošského homosexuálního herce

18.02.2019 15:55 | Zprávy
autor: vef

Pětatřicetiletý americký herec Jussie Smollet, jenž je černochem a gayem, si měl objednat přepadení s rasistickým motivem. Informovala o tom TV Prima ve svých zprávách.

Televize Prima vypustila ohromující informace k útoku na mladého černošského homosexuálního herce
Foto: pixabay.com
Popisek: Gay vlajka

Smolleta měli útočníci zbít, kolem krku mu hodit lano a pokřikovat na něj rasistické a homofobní nadávky. Existuje však také varianta, že Jussie nebyl obětí, ale režisérem celé události. Tyto skutečnosti vyšly najevo poté, co celá Amerika truchlila s ním a politici burcovali do boje. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jste posedlí. Zatahujete do toho děti. Babiš drsně sjel novináře

15:42 Jste posedlí. Zatahujete do toho děti. Babiš drsně sjel novináře

Tisková konference po jednání vlády tradičně kromě témat spojených s jednotlivými resorty přinesla i…