Teroristé z IS přišli o důležitého muže. Mohl být nástupcem Bagdádího

30.08.2016 21:21 | Zprávy
autor: mp

V severosyrském městě Halab zahynul mluvčí organizace Islámský stát (IS) abú Muhammad Adnání. Informovala o tom dnes americká monitorovací služba SITE s odvoláním na agenturu Amak napojenou na islamisty. Zprávu převzala ČTK.

Teroristé z IS přišli o důležitého muže. Mohl být nástupcem Bagdádího
Foto: wikipedia
Popisek: Vlajka Islámského státu

Adnání měl podle expertů velmi blízko k vůdci IS abú Bakru Bagdádímu, působil i jako jeho poradce. Jak agentura Amak uvedla, Adnání byl zabit, když „dohlížel na operace s cílem odvrátit vojenskou kampaň proti Halabu“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

17:55 „Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

Ukrajina opět čelí kolonám na svých hranicích. Na rozdíl od prvních dnů po vypuknutí ruské invaze se…