To Babiše nepotěší. Další kšefty mladého Faltýnka s brněnskými korupčníky

19.04.2019 19:44 | Zprávy

Syn místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka Jiří měl koupit dům od firmy, jež se měla účastnit korupčního případu v Brně a její zástupci se měli podílet na uplácení. Píše o tom server Seznam Zprávy.

To Babiše nepotěší. Další kšefty mladého Faltýnka s brněnskými korupčníky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek

Seznam se odvolává na dokument, v němž státní zástupce Radim Mezlík uvedl společnosti Aiseco a MTc-stav. Ta se měla podílet na uplácení při získávání veřejných zakázek v korupční kauze na radnici Brno-střed. Syn jednatele společnosti Ivana Trunečky již čelí trestnímu stíhání. 

A právě od této společnosti si koupil rozestavěný dům s pozemkem Jiří Faltýnek s manželkou, a to ve Vranově u Brna. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

90 % do roku 2040. Od Koláře mladšího konečně přišlo přiznání

8:50 90 % do roku 2040. Od Koláře mladšího konečně přišlo přiznání

Expremiér Mirek Topolánek se obul do českých europoslanců, kteří hlasovali pro návrh na snížení emis…