To je ale příběh: Dva vězni, o kterých jste četli mnohé, se měli potkat na jedné cele. A takto to prý dopadlo

22.09.2014 10:05 | Zprávy
autor: dkr

Bývalému řediteli Nemocnice Na Homolce Vladimíru Dbalému bylo údajně ve věznici na Pankráci vyhrožováno smrtí. Lidovky.cz zjistily, že se ve vazbě protnuly dvě sledované kauzy. Autorem výhrůžky má totiž být řidič-zabiják ze Smíchova Marek Půček.

To je ale příběh: Dva vězni, o kterých jste četli mnohé, se měli potkat na jedné cele. A takto to prý dopadlo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vazební věznice Praha-Pankrác

Jedná se sice o dvě odlišné kauzy, které veřejnost sleduje, ale ve věznici prý byli oba muži umístěni v celách vedle sebe. Marek Půček je obviněný kvůli sražení a zabití dívky na pražském Smíchově a exředitel Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý je zase stíhaný kvůli úplatkům a cinklým zakázkám. Server Lidovky.cz zjistil, že mladík lékaři ve vazbě vyhrožoval smrtí.

Lidovky.cz prý z dobře informovaného zdroje zjistily, že mezi nimi došlo ke konfliktu. Půček se totiž snažil poslat zpoza mříží dopis kamarádovi, což se mu nepodařilo a psaní zmizelo. Pojal údajně podezření, že mu ho vzal právě Dbalý. Poté se ve věznici začala šířit zvěst, že Půček hrozí Dbalému smrtí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Honzo, ty už se mnou nemluvíš?“ Chaun potkal Hřebejka, pak došlo na dezoláty a zrůdy

20:34 „Honzo, ty už se mnou nemluvíš?“ Chaun potkal Hřebejka, pak došlo na dezoláty a zrůdy

Promítání snímku Velký vlastenecký výlet, který má přibližovat reakce lidí, „kteří podlehli dezinfor…