To je směsice: Krnáčová vedla pochod Prague Pride, vedle ní jednorožec, Schapiro s "Obamou", loď s uprchlíky a tisíce lidí

15.08.2015 14:14 | Zprávy

Účastníci Pochodu hrdosti sexuálních menšin Prague Pride kráčejí Prahou. Svou cestu začali u sochy sv. Václava na Václavském náměstí. Primátorka hlavního města Adriana Krnáčová (ANO) splnila slovo a průvod vede spolu s americkým superhrdinou Kapitánem Amerikou a mužem v českém kroji jedoucím na jednorožci. Vítejte na Prague Pride 2015.

To je směsice: Krnáčová vedla pochod Prague Pride, vedle ní jednorožec, Schapiro s "Obamou", loď s uprchlíky a tisíce lidí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Primátorka Adriana Krnáčová na Prague Pride 2015

Pochod Prague Pride v barvách homosexuálů odstartoval. V čele průvodu jde muž v kostýmu komiksového superhrdiny USA Kapitána Ameriky spolu s mužem v tradičním českém kroji. Ten jede na koni s rohem, jenž má symbolizovat jednorožce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výpalné. Kam se poděla svoboda slova? Zkušený novinář zklame fanoušky ČT

21:20 Výpalné. Kam se poděla svoboda slova? Zkušený novinář zklame fanoušky ČT

Rádio Univerzum („Kupředu do minulosti“) a Martina Kociánová přináší rozhovor s veteránem české žurn…