To je sranda: Zvolili politika, ale on neumí jazyk. Je to imigrant

9. 8. 2018 10:01

Blogerka a aktivistka vládní politické strany Liga Monika Pilloni se na svém blogu na serveru iDnes.cz zaměřila na neapolského radního, co neumí italsky.

To je sranda: Zvolili politika, ale on neumí jazyk. Je to imigrant
Foto: Archiv
Popisek: Italská vlajka

„Levicově naladěný starosta Neapole – De Magistris, chtěl radního pro imigranty. Tento radní, Viraj Prasanna Mihindukulasuriya, původem ze Srí Lanky byl zvolen 15. června a musí mít tlumočníka, protože nemluví italsky,“ rozepsala se Pilloni, jež si všimla videa, které publikloval ministr vnitra Matteo Salvini.

Tlumočník mu na něm pomáhá pochopit otázky novináře, píše Pilloni s tím, že jeho odpovědi jsou však zcela nesouvislé a těžko pochopitelné.

Původní text ZDE

„41letý Srílančan má zjevné problémy s komunikací a více než jednou mu musí pomoci tlumočník, aby pochopil kladené otázky. Nezanedbatelný detail, když uvážíme, že on má být na úřadě mluvčím zabývající se problémy imigrantů...“ podotkla Pilloni. 

Podle ní jde o další důkaz neintegrace, kterou italská levice a dobrověrci celého světa úporně odmítají. „Jak je možné, že Viraj (ročník 1977) po dvaceti letech v Itálii, otec 2 dětí a nemluví prakticky italsky? To je důkaz toho, že oni naše zvyky nikdy nepřijmou a budou žít ve světě vlastní komunity a budou stále jen naléhat, aby se jim dostalo stále více benevolencí a pravomocí. Jedna z prvních figurek je ,díky proimigrantské politice italské levice, na svém místě,“ uzavřela.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

20:46 Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Martin Koller utrpěl v minulém týdnu opravdu nevšední zážitek- dvojj…