To necháme urážet naše děti? Je ten svět ještě normální? Proti Skotům se postavil i Babiš

02.10.2021 13:52 | Zprávy

Premiér Babiš stojí pevně za svým ministrem zahraničí ve sporu s Velkou Británií. Jde o nevychované Skoty a fotbalovou Spartu. „Je to normální? Naše děti urážet nebudete!“

To necháme urážet naše děti? Je ten svět ještě normální? Proti Skotům se postavil i Babiš
Foto: Reprofoto: CNN Prima News
Popisek: Andrej Babiš (ANO)

Premiér Andrej Babiš se postavil za ministra zahraničí Jakuba Kulhánka, který si kvůli nadávkám českým dětem ve skotských médiích a na internetu po fotbalovém utkání Sparty Praha s Glasgow Rangers předvolal britského velvyslance.

„Je ten svět ještě normální? Čtu si, co po zápase Sparta – Rangers rozpoutali Skoti, jejich média, je mi z toho smutno. To už bude každý pokřik na fotbale spojován s barvou pleti? To necháme na sítích urážet děti?“ napsal zklamaně Babiš na svém twitterovém účtu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: AZy

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sleva 30%? Ne, 0. Black Friday se blíží a pasti už jedou

19:45 Sleva 30%? Ne, 0. Black Friday se blíží a pasti už jedou

28. listopadu začne slevové šílenství black friday. Prodejci každoročně slibují výhodné nákupy, ale …