To snad není pravda: Uvězněný exšéf nemocnice se podle žalobce fotil s miliony, zapisoval si úplatky a kupoval drogy

02.07.2014 8:01 | Zprávy
autor: vam

V počítači bývalého ředitele pražské Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého našli detektivové fotografie, na kterých se zvěčnil s několika miliony korun. Informovalo o tom středeční Právo pod titulkem „Exšéf Homolky nachytal sám sebe. Fotil se s miliony a snímky se našly“.

To snad není pravda: Uvězněný exšéf nemocnice se podle žalobce fotil s miliony, zapisoval si úplatky a kupoval drogy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Dbalý je stíhaný za údajně předraženou zakázku na digitalizaci chorobopisů, za kterou podle policie spolu s dalšími třemi lidmi získal víc než padesát milionů korun.

Právo nyní informuje, že policisté měli v jeho zaabaveném počítači najít skutečně neuvěřitelné „poklady". Ředitel nemocnice si například archivoval fotografie, na kterých je zobrazen s miliony korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Václav Klaus o zhoubné politice Fialy. S výzvou Macinkovi

7:20 Václav Klaus o zhoubné politice Fialy. S výzvou Macinkovi

Bývalý prezident Václav Klaus ve vánoční epizodě podcastu Chuť moci varuje před eskalací války v Evr…