Tragédie. Vláda prohibicí demonstruje svou neschopnost, píše Vaše Věc

16. 9. 2012 22:40

Server předsedy NS-LEV 21 Jiřího Paroubka Vaše věc se pustil do vládní koalice. Podle něj totiž otravy metylalkoholem jasně ukazují, že je vláda úplně k ničemu a nedokáže konat.

Tragédie. Vláda prohibicí demonstruje svou neschopnost, píše Vaše Věc
Foto: NS-LEV21
Popisek: Jiří Paroubek

„Jak je možné, že hygienická služba je již více než půl roku bez hlavy? Do dnešního dne totiž ministr zdravotnictví nejmenoval hlavního hygienika ČR místo mimo službu postaveného M. Víta. Jak je možné, že se ministerstvo financí, které má v podřízenosti Celní správu, dlouhodobě spokojilo s faktem, že je v tomto státě pašován, načerno vyráběn a distribuován alkohol v takovém množství, že únik na vybraných daních činí 1,5 miliardy Kč ročně?“ ptá se autor.

SLEDUJEME téma: Metylalkohol

Ministerstvo vnitra místo jakéhokoli řešení situace prý jen škrtá a chystá se propouštět policisty. „Připomínám, že v minulých letech byl policejní sbor snížen o 8.000 osob a že policisté mají zmražené platy poslední čtyři roky,“ dočteme se na serveru.

„Současná situace se dá srovnat s přírodní pohromou. Proč vláda ke kontrole tisíců prodejen, stánků a restaurací nevyužila i armádu? Zcela jistě by to kontrolu urychlilo a oslabené policii by to výrazně pomohlo. Je opravdu cílem této vlády demonstrovat takto drastickým způsobem neschopnost státu ochraňovat své občany? Jak dlouho si to občané nechají líbit?!“ pozastavuje se Vaše věc.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

18:43 Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

Fotbalový šampionát se v Rusku neměl z mnoha důvodů konat. Touto větou vyšperkoval na závěr slavnost…