Úřednice z ERÚ našla u sebe v kanceláři štěnici

14.07.2014 18:19 | Zprávy
autor: vfe, čtk

Vysoce postavená úřednice Energetického regulačního úřadu (ERÚ) našla ve své kanceláři odposlouchávací zařízení. Napsal to v pondělí server iHNed.cz. Zařízení bylo instalováno zřejmě kolem Velikonoc a zatím není jasné, kdo ho tam umístil. Předsedkyně ERÚ Alena Vitásková chce o celé záležitosti mluvit s policejním prezidentem Tomášem Tuhým, uvedl server.

Úřednice z ERÚ našla u sebe v kanceláři štěnici
Foto: ERÚ
Popisek: ERÚ

Přístroj byl údajně instalován v sekci, kterou procházejí prakticky všechny přípravy nových zákonů, ale například i rozklady rozhodnutí úřadu. Mluvčí úřadu Jiří Chvojka nález odmítl komentovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

9:07 Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

TÝDEN V MÉDIÍCH Neúspěšní politikové umějí vyvolávat televizní krize. Ačkoliv se zaštiťují bojem o s…