Už i lidovci chtějí stanovit strop věku odchodu do důchodu na 65 let

31.08.2016 10:01 | Zprávy
autor: vam

Nejen sociální demokraté, ale už i lidovci chtějí, aby byl stanovený věkový strop pro odchod do důchodu na 65 letech. Informoval o tom server iDNES.cz.

Už i lidovci chtějí stanovit strop věku odchodu do důchodu na 65 let
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zemědělství Marian Jurečka

„My jsme o tom debatovali na předsednictvu KDU-ČSL a ten výsledek je takový, že principy by měly být dva základní. Trváme na tom, zachovat hranici 65 let. Stejně by se každých pět let tato hodnota měla aktualizovat podle průměrné doby dožití,“ uvedl místopředseda lidovců a ministr zemědělství Marian Jurečka.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…